Ročník 2010 v Novém Jičíně nepoznal přemožitele

02.04.2017 | Petr Komárek

Velice slušnou vizitku si v sobotu vysloužili nejmladší hráči z řad SK Prostějov 1913. Na Jarním turnaji prvních tříd v Novém Jičíně ani jednou neprohráli a ve zkráceném programu, který zapříčinily technické potíže s ledovou plochou, obsadili páté místo.

Ve třech utkáních, jež stihli odehrát, dosáhli Hanáci dvou vítězství a jedné remízy. „S touto bilancí jsem nadmíru spokojen. I když jsme prohrávali, kluky to nepoložilo a dokázali skóre dorovnat," pochvaloval si Jakub Krampol, který prvňáky vedl spolu s trenérským novicem Patrikem Liškou.

Původně plánovanou podobu novojičínského klání zhatily trable se stavem kluziště. „Kompetentní osoby vypnuly chladící zařízení v pátek v deset hodin večer a domnívaly se, že takto připravený led vydrží. Sobotní počasí jim ale bohužel nepřálo a po odehrání zápasů v základních skupinách se musel turnaj kvůli nevyhovujícím podmínkám na hřištích předčasně ukončit," přisvědčil Krampol, že se o žádný aprílový žertík nejednalo.

Prostějov ale i přes to dosáhl výborného výsledku, ve dvanáctičlenném pořadí mu připadla pátá příčka. „I když kluci odehráli méně utkání, turnaj si užili a odmakali ho," poděkoval svým svěřencům lodivod Jakub Krampol.

 
Aktuální články
Páťáci zkraje dubna okusí jednodenní domácí turnaj

Turnaj na domácím stadionu čeká prostějovské hokejisty z ročníku 2008, tedy pátou třídu. Popasují se v něm s Havlíčkovým Brodem,...

 
Švédsko přineslo mladším žákům bohatý program i tři výhry

Zažili zase něco nového. Mladší žáci SK Prostějov 1913 se v první polovině února vypravili společně se svými trenéry, popřípadě...

 
V Prostějově bude pracovat nejoblíbenější trenér Slovenska

Novou tvář vítá ve svých řadách SK Prostějov 1913. Jde o tvář trenérskou, u nejmladších kategorií se bude angažovat...

 
Na Týden hokeje dorazil i maskot Puk, vítal dvě desítky dětí
 
Čtvrťákům premiéra na celé hřiště vyšla, vyhráli turnaj v Havířově
 
Přijďte ve čtvrtek 24. ledna v 15:30 na zimák na akci Týden hokeje
 
Spánembohem – Matouš Venkrbec
 
SK Prostějov 1913 přeje všem veselé Vánoce a radostný rok 2019!
 
Králové střední Moravy! Ročník 2009 ovládl turnaj v Šumperku
 
Mít to rád – Michal Broš
 
Zápasy
JUNIOŘI | Neděle 24.03.2019, 10:00
HC Frýdek Místek - SK Prostějov 1913
 
 
SK Prostějov 1913 - kontakt: hokej@skprostejov1913.cz RSS