Třeťáci předvedli ve Vítkovicích parádní finiš

13.04.2017 | Petr Komárek

To nejlepší má vždy přijít až na konec. Přesně tímto heslem se dost možná v závěru minulého dubnového týdne řídili hráči SK Prostějov 1913 z ročníku 2008. Na turnaji Ostraváček ve vítkovické aréně sice v prvních čtyřech zápasech navzdory bojovnému výkonu padli, pak si ale třemi triumfy za sebou vysloužili konečnou 17. pozici.

V základní skupině ostravského klání Prostějovští narazili na Hodonín a slovenské týmy Ružinov a Martin. „Šlo o kvalitní zápasy, který byly především vyhecované až agresivní. Kluci bojovali, ale na vítězství to nestačilo," prohlásil trenér SK Filip Smejkal. V nástavbové části jeho svěřenci podlehli dalšímu klubu ze země našich východních sousedů - Žilině.

Pak se však karta obrátila. „V posledním sobotním utkání kluci porazili Kyjev a na vlně euforie pokračovali i v neděli. To si poradili jak s Děčínem, tak s Nitrou," pochvaloval si Smejkal. V celkovém čtyřiadvacetičlenném pořadí si Hanáci vydobyli 17. příčku.

„Jsem nesmírně rád, že tento tým konečně vyhrál duely se silnými protivníky," netajil se s radostnými pocity prostějovský kouč. „Chlapci potřebují hodně sebevědomí, aby mohli prodat, co umí," dodal Filip Smejkal.

 
Aktuální články
Páťáci zkraje dubna okusí jednodenní domácí turnaj

Turnaj na domácím stadionu čeká prostějovské hokejisty z ročníku 2008, tedy pátou třídu. Popasují se v něm s Havlíčkovým Brodem,...

 
Švédsko přineslo mladším žákům bohatý program i tři výhry

Zažili zase něco nového. Mladší žáci SK Prostějov 1913 se v první polovině února vypravili společně se svými trenéry, popřípadě...

 
V Prostějově bude pracovat nejoblíbenější trenér Slovenska

Novou tvář vítá ve svých řadách SK Prostějov 1913. Jde o tvář trenérskou, u nejmladších kategorií se bude angažovat...

 
Na Týden hokeje dorazil i maskot Puk, vítal dvě desítky dětí
 
Čtvrťákům premiéra na celé hřiště vyšla, vyhráli turnaj v Havířově
 
Přijďte ve čtvrtek 24. ledna v 15:30 na zimák na akci Týden hokeje
 
Spánembohem – Matouš Venkrbec
 
SK Prostějov 1913 přeje všem veselé Vánoce a radostný rok 2019!
 
Králové střední Moravy! Ročník 2009 ovládl turnaj v Šumperku
 
Mít to rád – Michal Broš
 
Zápasy
JUNIOŘI | Neděle 24.03.2019, 10:00
HC Frýdek Místek - SK Prostějov 1913
 
 
SK Prostějov 1913 - kontakt: hokej@skprostejov1913.cz RSS