Na Velký pátek velká posila: Do SK přichází Michal Janeček

14.04.2017 | Petr Komárek

Velmi solidní akvizici získal do svých řad SK Prostějov 1913. Z pozice sekretáře mu odteď bude pomáhat jméno, které prostějovské prostředí důvěrně zná – Michal Janeček.

„Moc se na to těším. Je to další výzva v mém hokejovém životě a chci udělat maximum pro to, abych byl pro SK Prostějov 1913 přínosem,“ netají se nová tvář v mládežnickém klubu, který funguje od srpna loňského roku.

Ve spojení s SK byl Michal Janeček podle svých slov už delší dobu. „Hlavně s Markem Černoškem,“ upřesnil. Nezastíral také, že si kolektiv obětavých rodičů a známých prostějovských hokejových osobností, jež se snaží kvalitně připravovat mladé hráče, získal jeho sympatie. „Celé dění kolem tohoto klubu sleduji a jsem přesvědčen, že lidé v něm dělají správnou věc,“ nechal se slyšet.

S vedením červenobílých absolvoval člověk, který na prostějovské hokejové scéně v minulosti působil jako hráč i jako trenér, několik schůzek. „Dostal jsem nabídku na spolupráci, již jsem se po skončení smlouvy v Havířově rozhodl přijmout,“ uvedl a přidal konkrétní důvody svého kroku: „Jednak se mi líbí myšlenka, kterou se SK snaží realizovat, a jednak jsem Prostějovák a vždycky jsem chtěl pro zdejší hokej pracovat.“

S funkcí sekretáře má přitom Michal Janeček, bratr současného kouče A-týmu Havířova Martina Janečka, zkušenosti již z dřívějška. Několik let ji zastával právě v Prostějově. „Dělal jsem to rád a bavilo mě to,“ svěřil se. Jeho současná práce bude spočívat především v organizaci chodu SK Prostějov 1913. „Půjde o věci kolem hráčů, tréninků, turnajů, soustředění a také soutěží,“ vyjmenoval Janeček.

Pomocnou ruku chce přiložit i v trenérské oblasti, aby děti s orlem bělohlavým na dresech hokejově ještě lépe rostly. „Zároveň bych chtěl říct, že jsem do klubu nepřišel proti nikomu bojovat, ale odvádět to nejlepší, co jsem se za ty roky u hokeje naučil,“ zdůraznil Michal Janeček. „Pevně doufám, že se nám společnými silami podaří vybudovat silný a stabilní klub,“ dodal.

 
Aktuální články
Čtvrťákům premiéra na celé hřiště vyšla, vyhráli turnaj v Havířově

Vůbec poprvé si prostějovský ročník 2009 vyzkoušel turnaj, ve kterém se hrály čistě zápasy na obvyklém hokejovém hřišti. S novou...

 
Přijďte ve čtvrtek 24. ledna v 15:30 na zimák na akci Týden hokeje

Ve čtvrtek 24. ledna od 16:30 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je...

 
Spánembohem – Matouš Venkrbec

Ten opojný pocit, když dáte gól a bouří plné tribuny…

 
SK Prostějov 1913 přeje všem veselé Vánoce a radostný rok 2019!
 
Králové střední Moravy! Ročník 2009 ovládl turnaj v Šumperku
 
Mít to rád – Michal Broš
 
Lekce – Jiří Vykoukal
 
SK Prostějov 1913 pořádá Vánoční večírek, zkraje prosince v Gale
 
Úspěšná přednáška Mariana Jelínka proběhne opět v Prostějově
 
Speciální příloha o SK ve Večerníku. Prodává se od pondělí
 
Zápasy
JUNIOŘI | Neděle 27.01.2019, 11:15
SK Prostějov 1913 - HC Boskovice
 
JUNIOŘI | Neděle 03.02.2019, 10:30
HC Černí Vlci - SK Prostějov 1913
 
JUNIOŘI | Pátek 08.02.2019
SK Prostějov 1913 - HC Frýdek Místek
 
JUNIOŘI | Neděle 17.02.2019, 11:30
HK Nový Jičín - SK Prostějov 1913
 
 
SK Prostějov 1913 - kontakt: hokej@skprostejov1913.cz RSS