První a druhá třída poznaly Vídeň. Skvělý zážitek, řekl trenér

29.04.2017 | Petr Komárek

Na mezinárodním turnaji Kids Cup ve Vídni nechyběly ani dva výběry SK Prostějov 1913. S protivníky z Rakouska, Německa a Slovenska se ze podpory rodičů utkaly ročníky 2009 a 2010.

„Chtěli bychom kluky pochválit za bojovnost a předvedené výkony," pravil David Krampol, který mladé Prostějovany koučoval společně se svým bratrem Jakubem a Otakarem Kovářem. Jak prozradil, vídeňské klání se organizátorům vyvedlo.

„Krásné hokejové prostředí, skvělá atmosféra a perfektní organizace udělaly z turnaje parádní zážitek jak pro hráče, tak pro nás trenéry," uvedl Krampol.

Oba prostějovské týmy navíc při zápasech podporovali rodiče jednotlivých hokejistů. „Chtěl bych jim poděkovat," pronesl David Krampol s tím, že turnaj v hlavním městě Rakouska byl příjemným zakončením sezony.

„Zanedlouho nás čeká letní příprava na další hrací ročník. Za tento SK Prostějov 1913 s bráchou moc děkujeme," vyjádřil David Krampol závěrem slova díků i za svého sourozence.

 
Aktuální články
Jak vypadá funkční trénink v kondiční přípravě mladších žáků

Jistě si řada z Vás pamatuje, jak jsme jako děti, museli doma pomáhat. Rýt zahradu, sekat trávu nebo lézt po stromě a trhat třešně. Ta...

 
Kdo přišel, nelitoval aneb Ples klubu v roce 2019

Poslední dubnovou sobotu proběhl v krásných prostorách Národního domu v Prostějově druhý Společenský ples SK Prostějov 1913. Hokejoví...

 
Nové zázemí pro mládež. Město zmodernizuje zimní stadion

Na zimním stadionu v Prostějově jako by se zastavil čas. Jeho zázemí je v hrůzostrašném stavu, který vůbec neodpovídá úrovni a...

 
Kumstát: Chceme jít cestou mladých trenérů, které si vychováme
 
Klub se chystá na novou sezonu, proběhly v něm změny
 
Dva venkovní turnaje: Žáci skončili druzí, čtvrťáci čtvrtí
 
Primát ze SIDA Cupu putuje do Běloruska, Prostějov opět šestý
 
Prostějovský zimák hostí 11. ročník SIDA Cupu
 
Smejkal zvládal nemožné. Mladší žáky navíc dovedl až na vrchol
 
Ročník 2008 vybojoval na domácím turnaji stříbro
 
 
SK Prostějov 1913 - kontakt: hokej@skprostejov1913.cz RSS