Poděkování sponzorům a partnerům za spolupráci v uplynulé sezoně

05.05.2017 | SK Prostějov 1913

Klub SK Prostějov 1913 srdečně děkuje všem sponzorům a partnerům, kteří ho v sezoně 2016/2017 podpořili. K celé záležitosti se podrobně vyjádřil předseda klubu Milan Sedlo, jehož prohlášení si můžete přečíst níže.

Vážení sponzoři a partneři,

tímto se na Vás obracím s poděkováním za spolupráci v roce 2016, respektive v hokejové sezoně 2016/2017, která pro nás v minulých dnech úspěšně skončila.

Tato hokejová sezona – naše první - mohla být uskutečněna i za Vaší finanční pomoci, za níž jsme Vám velmi vděčni. Financování hokejového mládežnického klubu je poměrně náročná činnost. V tom našem, založeném v loňském roce, je z původních asi 50 dětí dnes již skoro 130 dětí.

Přes mnohé problémy se nám podařilo stabilizovat náš klub po stránce ekonomické, organizační i společenské. Možná budu trochu neskromný, když řeknu, že jsme dosáhli možná vyššího cíle, než jsme původně očekávali. Ze získaných sponzorských financí jsme mnoha dětem zakoupili (zapůjčili) hokejovou výstroj, profinancovali jsme mnoho tréninkových hodin a mzdy trenérům.

V současné době nemáme žádné závazky vůči nikomu. Děti našeho klubu SK Prostějov 1913 odehrály během sezony mnoho utkání, a i když v těchto kategoriích (děti desetileté a mladší) nejde zásadně o výsledky, dá se říci, že se velmi zlepšily. Uplynulá sezona pro ně bude jistě skvělým krokem do jejich další hokejové budoucnosti.

Můžete se podívat na naše webové stránky, kde každý naleznete všechny potřebné informace – jak o činnosti klubu, tak i o všech sponzorech, kteří nás podporují.

Jsou zde uvedené základní informace i o Vaší firmě. A pokud byste je chtěli pozměnit, stačí poslat text na naši e-mailovou adresu hokej@skprostejov1913.cz.

Věřím, že jste s prezentací Vaší firmy na našich webových stránkách spokojeni a že nic nebrání další oboustranné spolupráci i v roce 2017, respektive v sezoně 2017/2018.

Ještě jednou mnohokrát děkujeme Vám i Vaším společnostem.

Za SK Prostějov 1913

Milan Sedlo, předseda klubu

 
Aktuální články
Páťáci zkraje dubna okusí jednodenní domácí turnaj

Turnaj na domácím stadionu čeká prostějovské hokejisty z ročníku 2008, tedy pátou třídu. Popasují se v něm s Havlíčkovým Brodem,...

 
Švédsko přineslo mladším žákům bohatý program i tři výhry

Zažili zase něco nového. Mladší žáci SK Prostějov 1913 se v první polovině února vypravili společně se svými trenéry, popřípadě...

 
V Prostějově bude pracovat nejoblíbenější trenér Slovenska

Novou tvář vítá ve svých řadách SK Prostějov 1913. Jde o tvář trenérskou, u nejmladších kategorií se bude angažovat...

 
Na Týden hokeje dorazil i maskot Puk, vítal dvě desítky dětí
 
Čtvrťákům premiéra na celé hřiště vyšla, vyhráli turnaj v Havířově
 
Přijďte ve čtvrtek 24. ledna v 15:30 na zimák na akci Týden hokeje
 
Spánembohem – Matouš Venkrbec
 
SK Prostějov 1913 přeje všem veselé Vánoce a radostný rok 2019!
 
Králové střední Moravy! Ročník 2009 ovládl turnaj v Šumperku
 
Mít to rád – Michal Broš
 
Zápasy
JUNIOŘI | Neděle 24.03.2019, 10:00
HC Frýdek Místek - SK Prostějov 1913
 
 
SK Prostějov 1913 - kontakt: hokej@skprostejov1913.cz RSS