Poděkování sponzorům a partnerům za spolupráci v uplynulé sezoně

05.05.2017 | SK Prostějov 1913

Klub SK Prostějov 1913 srdečně děkuje všem sponzorům a partnerům, kteří ho v sezoně 2016/2017 podpořili. K celé záležitosti se podrobně vyjádřil předseda klubu Milan Sedlo, jehož prohlášení si můžete přečíst níže.

Vážení sponzoři a partneři,

tímto se na Vás obracím s poděkováním za spolupráci v roce 2016, respektive v hokejové sezoně 2016/2017, která pro nás v minulých dnech úspěšně skončila.

Tato hokejová sezona – naše první - mohla být uskutečněna i za Vaší finanční pomoci, za níž jsme Vám velmi vděčni. Financování hokejového mládežnického klubu je poměrně náročná činnost. V tom našem, založeném v loňském roce, je z původních asi 50 dětí dnes již skoro 130 dětí.

Přes mnohé problémy se nám podařilo stabilizovat náš klub po stránce ekonomické, organizační i společenské. Možná budu trochu neskromný, když řeknu, že jsme dosáhli možná vyššího cíle, než jsme původně očekávali. Ze získaných sponzorských financí jsme mnoha dětem zakoupili (zapůjčili) hokejovou výstroj, profinancovali jsme mnoho tréninkových hodin a mzdy trenérům.

V současné době nemáme žádné závazky vůči nikomu. Děti našeho klubu SK Prostějov 1913 odehrály během sezony mnoho utkání, a i když v těchto kategoriích (děti desetileté a mladší) nejde zásadně o výsledky, dá se říci, že se velmi zlepšily. Uplynulá sezona pro ně bude jistě skvělým krokem do jejich další hokejové budoucnosti.

Můžete se podívat na naše webové stránky, kde každý naleznete všechny potřebné informace – jak o činnosti klubu, tak i o všech sponzorech, kteří nás podporují.

Jsou zde uvedené základní informace i o Vaší firmě. A pokud byste je chtěli pozměnit, stačí poslat text na naši e-mailovou adresu hokej@skprostejov1913.cz.

Věřím, že jste s prezentací Vaší firmy na našich webových stránkách spokojeni a že nic nebrání další oboustranné spolupráci i v roce 2017, respektive v sezoně 2017/2018.

Ještě jednou mnohokrát děkujeme Vám i Vaším společnostem.

Za SK Prostějov 1913

Milan Sedlo, předseda klubu

 
Aktuální články
Jak vypadá funkční trénink v kondiční přípravě mladších žáků

Jistě si řada z Vás pamatuje, jak jsme jako děti, museli doma pomáhat. Rýt zahradu, sekat trávu nebo lézt po stromě a trhat třešně. Ta...

 
Kdo přišel, nelitoval aneb Ples klubu v roce 2019

Poslední dubnovou sobotu proběhl v krásných prostorách Národního domu v Prostějově druhý Společenský ples SK Prostějov 1913. Hokejoví...

 
Nové zázemí pro mládež. Město zmodernizuje zimní stadion

Na zimním stadionu v Prostějově jako by se zastavil čas. Jeho zázemí je v hrůzostrašném stavu, který vůbec neodpovídá úrovni a...

 
Kumstát: Chceme jít cestou mladých trenérů, které si vychováme
 
Klub se chystá na novou sezonu, proběhly v něm změny
 
Dva venkovní turnaje: Žáci skončili druzí, čtvrťáci čtvrtí
 
Primát ze SIDA Cupu putuje do Běloruska, Prostějov opět šestý
 
Prostějovský zimák hostí 11. ročník SIDA Cupu
 
Smejkal zvládal nemožné. Mladší žáky navíc dovedl až na vrchol
 
Ročník 2008 vybojoval na domácím turnaji stříbro
 
 
SK Prostějov 1913 - kontakt: hokej@skprostejov1913.cz RSS