SK Prostějov 1913 uspořádal minisoustředění v Ptenském Dvorku

30.05.2017 | Petr Komárek

Letní příprava hráčů SK Prostějov 1913 už naplno roztočila své obrátky. Na jejím začátku uspořádal klub od 12. do 14. května minisoustředění určené pro ročníky 2006 – 2010. Konalo se v Ptenském Dvorku a týkalo se zejména stmelení kolektivu a komunikace mezi dětmi.

„Hráči spali v dřevěných chatkách ve spacácích. Vůbec celé minisoustředění bylo tak trochu v retro stylu,“ prozradil sekretář SK Prostějov 1913 Michal Janeček. Do táborového kempu v Ptenském Dvorku dorazila prostějovská výprava po svých, přičemž do blízké vesnice Ptení se z města přesunula vlakem.

Druhý den ráno absolvovali mladí hokejisté rozcvičku. „Po snídani trenéři rozdělili hráče na dvě skupiny. Starší kluci zůstali v táboře na organizovaný trénink, zaměřený na obratnost, rychlost a různé hry,“ popsal Janeček. „Mladší děti se zase vypravily na dopolední výlet do lesa. Po obědě si pak obě skupiny program prohodily,“ doplnil.

Večer čekala na účastníky minisoustředění zajímavá akce. Postaral se jim o něj kolektiv trenérů a vedoucích jednotlivých družstev. „Hráči si užili táborák, u něhož se prezentovali s krátkým kulturním programem – písničkou, básničkou, nebo nějakou scénku,“ potvrdil Michal Janeček, že v táboře panovala pohodová a veselá atmosféra. Po setmění navíc ještě následovala stezka odvahy, při které všechny děti ukázaly, že mají pro strach uděláno, a vše zvládly na výbornou.

„Poslední den minisoustředění se již jak v dopolední, tak v odpolední části odehrával ve stylu her a volné zábavy. Kluci se vyřádili při fotbale, ping-pongu a dalších podobných aktivitách,“ zmínil sekretář SK. Po 17. hodině si už pro jednotlivé hráče začali jezdit jejich rodiče, aby si je odvezli zpátky domů. „Celé minisoustředění proběhlo v parádní kamarádské atmosféře a splnilo přesně to, co od něj celá pořádající skupina a klub SK Prostějov 1913 očekával. Velké díky patří všem těm, co se podíleli na organizaci celé akce,“ poděkoval závěrem všem organizátorům minisoustředění Michal Janeček.

Více fotografií z akce najdete ZDE

 
Aktuální články
K SK přijel svazový regionální trenér, vedl školení o novém programu

Regionální trenér Českého hokeje, dříve Českého svazu ledního hokeje, navštívil minulé úterý SK Prostějov 1913. S Oldřichem Kališem...

 
SK Prostějov 1913 zahájí sezonu příjemným posezením

Společné posezení trenérů, rodičů a hráčů SK Prostějov 1913 proběhne v prvním zářijovém týdnu v Bistru Hloučela u Matesů (dříve...

 
Přijďte ve čtvrtek 26. září v 16:30 na zimák na akci Týden hokeje

Ve čtvrtek 26. září od 17:30 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je...

 
Prostějovský turnaj čtvrťáků vyhrály Uherské Hradiště a Velká Bíteš
 
Před školou souboj o medaile. Klub pořádá Dětskou letní olympiádu
 
Ročník 2010 okusí na závěr prázdnin první domácí turnaj
 
Kemp pro žáky jako motivace, dostali i pomyslné vysvědčení
 
Pacina trénoval Crosbyho či Iginlu. Nechraňte děti před prohrami, říká
 
Děti z SK Prostějov 1913 mohou jít na zápasy mužů opět zdarma
 
Trenér Půček opět v Prostějově. Cíle máme velké, předesílá
 
Zápasy
JUNIOŘI | Pátek 27.09.2019, 17:00
HC Spartak Uherský Brod - SK Prostějov 1913
 
JUNIOŘI | Neděle 29.09.2019
SK Prostějov 1913 - VOLNO
 
JUNIOŘI | Pátek 04.10.2019, 19:00
HC Boskovice - SK Prostějov 1913
 
JUNIOŘI | Neděle 06.10.2019
SK Prostějov 1913 - VSK TECHNIKA BRNO
 
 
SK Prostějov 1913 - kontakt: hokej@skprostejov1913.cz RSS