SK Prostějov 1913 uspořádal minisoustředění v Ptenském Dvorku

30.05.2017 | Petr Komárek

Letní příprava hráčů SK Prostějov 1913 už naplno roztočila své obrátky. Na jejím začátku uspořádal klub od 12. do 14. května minisoustředění určené pro ročníky 2006 – 2010. Konalo se v Ptenském Dvorku a týkalo se zejména stmelení kolektivu a komunikace mezi dětmi.

„Hráči spali v dřevěných chatkách ve spacácích. Vůbec celé minisoustředění bylo tak trochu v retro stylu,“ prozradil sekretář SK Prostějov 1913 Michal Janeček. Do táborového kempu v Ptenském Dvorku dorazila prostějovská výprava po svých, přičemž do blízké vesnice Ptení se z města přesunula vlakem.

Druhý den ráno absolvovali mladí hokejisté rozcvičku. „Po snídani trenéři rozdělili hráče na dvě skupiny. Starší kluci zůstali v táboře na organizovaný trénink, zaměřený na obratnost, rychlost a různé hry,“ popsal Janeček. „Mladší děti se zase vypravily na dopolední výlet do lesa. Po obědě si pak obě skupiny program prohodily,“ doplnil.

Večer čekala na účastníky minisoustředění zajímavá akce. Postaral se jim o něj kolektiv trenérů a vedoucích jednotlivých družstev. „Hráči si užili táborák, u něhož se prezentovali s krátkým kulturním programem – písničkou, básničkou, nebo nějakou scénku,“ potvrdil Michal Janeček, že v táboře panovala pohodová a veselá atmosféra. Po setmění navíc ještě následovala stezka odvahy, při které všechny děti ukázaly, že mají pro strach uděláno, a vše zvládly na výbornou.

„Poslední den minisoustředění se již jak v dopolední, tak v odpolední části odehrával ve stylu her a volné zábavy. Kluci se vyřádili při fotbale, ping-pongu a dalších podobných aktivitách,“ zmínil sekretář SK. Po 17. hodině si už pro jednotlivé hráče začali jezdit jejich rodiče, aby si je odvezli zpátky domů. „Celé minisoustředění proběhlo v parádní kamarádské atmosféře a splnilo přesně to, co od něj celá pořádající skupina a klub SK Prostějov 1913 očekával. Velké díky patří všem těm, co se podíleli na organizaci celé akce,“ poděkoval závěrem všem organizátorům minisoustředění Michal Janeček.

Více fotografií z akce najdete ZDE

 
Aktuální články
Páťáci zkraje dubna okusí jednodenní domácí turnaj

Turnaj na domácím stadionu čeká prostějovské hokejisty z ročníku 2008, tedy pátou třídu. Popasují se v něm s Havlíčkovým Brodem,...

 
Švédsko přineslo mladším žákům bohatý program i tři výhry

Zažili zase něco nového. Mladší žáci SK Prostějov 1913 se v první polovině února vypravili společně se svými trenéry, popřípadě...

 
V Prostějově bude pracovat nejoblíbenější trenér Slovenska

Novou tvář vítá ve svých řadách SK Prostějov 1913. Jde o tvář trenérskou, u nejmladších kategorií se bude angažovat...

 
Na Týden hokeje dorazil i maskot Puk, vítal dvě desítky dětí
 
Čtvrťákům premiéra na celé hřiště vyšla, vyhráli turnaj v Havířově
 
Přijďte ve čtvrtek 24. ledna v 15:30 na zimák na akci Týden hokeje
 
Spánembohem – Matouš Venkrbec
 
SK Prostějov 1913 přeje všem veselé Vánoce a radostný rok 2019!
 
Králové střední Moravy! Ročník 2009 ovládl turnaj v Šumperku
 
Mít to rád – Michal Broš
 
Zápasy
JUNIOŘI | Neděle 24.03.2019, 10:00
HC Frýdek Místek - SK Prostějov 1913
 
 
SK Prostějov 1913 - kontakt: hokej@skprostejov1913.cz RSS