Hřiště v Kostelci ožilo akcí SK Prase, bavili se děti i rodiče

07.06.2017 | Petr Komárek

Vydařenou akci zorganizoval v posledním ryze květnovém týdnu SK Prostějov 1913. Nesla příznačný název SK Prase a uskutečnila se na fotbalovém hřišti v Kostelci na Hané.

Termín události plné pohodové atmosféry a dobrého jídla a pití připadl na pátek 26. května. Od čtvrté hodiny odpolední si prostějovský mládežnický klub přichystal překvapení pro ty nejmenší. „Pestrý program určený dětem obsahoval deset stanovišť s různými aktivitami, které měly za cíl absolvovat,“ naznačil sekretář SK Prostějov 1913 Michal Janeček.

Mezi úkoly, jež děti plnily mimo jiné také za dohledu primátorky Statutárního města Prostějov, nechyběla ani střelba na přesnost na hokejovou i fotbalovou branku, slalom na rychlost, hod gumovým granátem nebo střelba ze vzduchové pistole.

Celý areál kosteleckého sportoviště přitom provoněly opékané selátko a chutný guláš. „Maminky malých hokejistů navíc nachystaly spoustu sladkých dobrot, které sloužily především jako odměna dětem za úspěšnou cestu přes všechna stanoviště,“ vyzdvihl Janeček řadu lahodných laskomin. Zároveň podotkl, že závěr dětského pásma patřil pěveckým vystoupením včetně karaoke.

K němu si posléze během volné zábavy našli cestu i dospělí. „S mikrofonem v ruce se představila mimo jiné rovněž většina trenérů. A že jim to šlo,“ pochválil Michal Janeček své kolegy a poděkoval jednomu ze sponzorů SK, řezníku a uzenáři Pavlu Tesařovi: „Perfektně se staral o opékání selátka a nachystal výborný guláš.“

Akce SK Prase sklidila úspěch a mnoho pozitivních ohlasů. Navíc rozhodně nebyla poslední, která do plánů prostějovského hokejového klubu spadá.

Více fotografií z akce SK Prase najdete ZDE

 
Aktuální články
Čtvrťákům premiéra na celé hřiště vyšla, vyhráli turnaj v Havířově

Vůbec poprvé si prostějovský ročník 2009 vyzkoušel turnaj, ve kterém se hrály čistě zápasy na obvyklém hokejovém hřišti. S novou...

 
Přijďte ve čtvrtek 24. ledna v 15:30 na zimák na akci Týden hokeje

Ve čtvrtek 24. ledna od 16:30 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je...

 
Spánembohem – Matouš Venkrbec

Ten opojný pocit, když dáte gól a bouří plné tribuny…

 
SK Prostějov 1913 přeje všem veselé Vánoce a radostný rok 2019!
 
Králové střední Moravy! Ročník 2009 ovládl turnaj v Šumperku
 
Mít to rád – Michal Broš
 
Lekce – Jiří Vykoukal
 
SK Prostějov 1913 pořádá Vánoční večírek, zkraje prosince v Gale
 
Úspěšná přednáška Mariana Jelínka proběhne opět v Prostějově
 
Speciální příloha o SK ve Večerníku. Prodává se od pondělí
 
Zápasy
JUNIOŘI | Neděle 27.01.2019, 11:15
SK Prostějov 1913 - HC Boskovice
 
JUNIOŘI | Neděle 03.02.2019, 10:30
HC Černí Vlci - SK Prostějov 1913
 
JUNIOŘI | Pátek 08.02.2019
SK Prostějov 1913 - HC Frýdek Místek
 
JUNIOŘI | Neděle 17.02.2019, 11:30
HK Nový Jičín - SK Prostějov 1913
 
 
SK Prostějov 1913 - kontakt: hokej@skprostejov1913.cz RSS