Výběry SK Prostějov vyrazí na led, na stadionu už mají vlastní šatny

27.07.2017 | Petr Komárek

Posledním červencovým dnem, tedy pondělím 31. červencem, startují hráčům SK Prostějov 1913 tréninky na ledové ploše prostějovského zimního stadionu. Jednotlivé věkové kategorie na ni vyjedou pod vedením svých příslušných trenérů a realizačních týmů.

Starší žáky jako hlavní kouč povede Michal Janeček, který v SK zároveň zastává i funkci sekretáře. Jako asistenti mu budou pomáhat Filip Smejkal a Adam Wind. Stejná tři jména budou působit také u mladších žáků. Pouze s jednou podstatnou změnou – jako trenér bude na hráče dohlížet Filip Smejkal, zatímco Michal Janeček mu bude k dispozici coby asistent.

Smejkal se navíc bude angažovat i u ročníku 2008, tedy čtvrté třídy. Spolu s Radkem Vrbou budou jako asistenti stát na jedné střídačce s hlavním lodivodem Pavlem Kumstátem. Druhou a třetí třídu (ročníky 2009 a 2010) povede Jakub Krampol, jehož pomyslnýma pravýma rukama budou jeho bratr David a Otakar Kovář, respektive Martin Kužílek.

Právě on dostal v SK na starost přípravku, kde realizační tým tvoří rovněž Jiří Brančík, Patrik Liška, Otakar Kovář a bratři Krampolové. Mladé brankáře budou připravovat Dalibor Sedlář s Adamem Švachem.

„Letos už navíc máme pronajaté šatny. Hráči z kategorií starších a mladších žáků a druhé až čtvrté třídy si tak již nemusí na každý trénink nosit věci,“ přidala důležitou informaci členka výkonného výboru SK Prostějov 1913 Martina Marková. Jednodušší bude v klubu také administrativa. „Na zimním stadionu budeme mít svou vlastní kancelář,“ vysvětlila Marková.

Rozpis všech tréninků SK najdete na tomto odkaze

 
Aktuální články
SK Prostějov 1913 zabodoval! Týden hokeje si užilo 27 dětí

Poprvé v letošní sezoně zorganizoval SK Prostějov 1913 ve spolupráci s Českým hokejem akci v rámci Týdne hokeje a projektu Pojď hrát...

 
Rodiče, tady nesmíte chybět! Přednášet vám bude svazový kouč

To, co SK Prostějov 1913 před nedávnem avizoval, se zanedlouho stane skutečností. Pro rodiče hokejistů se podařilo domluvit přednášku,...

 
K SK přijel svazový regionální trenér, vedl školení o novém programu

Regionální trenér Českého hokeje, dříve Českého svazu ledního hokeje, navštívil minulé úterý SK Prostějov 1913. S Oldřichem Kališem...

 
SK Prostějov 1913 zahájí sezonu příjemným posezením
 
Přijďte ve čtvrtek 26. září v 16:30 na zimák na akci Týden hokeje
 
Prostějovský turnaj čtvrťáků vyhrály Uherské Hradiště a Velká Bíteš
 
Před školou souboj o medaile. Klub pořádá Dětskou letní olympiádu
 
Ročník 2010 okusí na závěr prázdnin první domácí turnaj
 
Kemp pro žáky jako motivace, dostali i pomyslné vysvědčení
 
Pacina trénoval Crosbyho či Iginlu. Nechraňte děti před prohrami, říká
 
Zápasy
JUNIOŘI | Pátek 18.10.2019, 20:00
HK Kroměříž - SK Prostějov 1913
 
JUNIOŘI | Neděle 20.10.2019, 16:00
SK Prostějov 1913 - HC Spartak Uherský Brod
 
 
SK Prostějov 1913 - kontakt: hokej@skprostejov1913.cz RSS