Výběry SK Prostějov vyrazí na led, na stadionu už mají vlastní šatny

27.07.2017 | Petr Komárek

Posledním červencovým dnem, tedy pondělím 31. červencem, startují hráčům SK Prostějov 1913 tréninky na ledové ploše prostějovského zimního stadionu. Jednotlivé věkové kategorie na ni vyjedou pod vedením svých příslušných trenérů a realizačních týmů.

Starší žáky jako hlavní kouč povede Michal Janeček, který v SK zároveň zastává i funkci sekretáře. Jako asistenti mu budou pomáhat Filip Smejkal a Adam Wind. Stejná tři jména budou působit také u mladších žáků. Pouze s jednou podstatnou změnou – jako trenér bude na hráče dohlížet Filip Smejkal, zatímco Michal Janeček mu bude k dispozici coby asistent.

Smejkal se navíc bude angažovat i u ročníku 2008, tedy čtvrté třídy. Spolu s Radkem Vrbou budou jako asistenti stát na jedné střídačce s hlavním lodivodem Pavlem Kumstátem. Druhou a třetí třídu (ročníky 2009 a 2010) povede Jakub Krampol, jehož pomyslnýma pravýma rukama budou jeho bratr David a Otakar Kovář, respektive Martin Kužílek.

Právě on dostal v SK na starost přípravku, kde realizační tým tvoří rovněž Jiří Brančík, Patrik Liška, Otakar Kovář a bratři Krampolové. Mladé brankáře budou připravovat Dalibor Sedlář s Adamem Švachem.

„Letos už navíc máme pronajaté šatny. Hráči z kategorií starších a mladších žáků a druhé až čtvrté třídy si tak již nemusí na každý trénink nosit věci,“ přidala důležitou informaci členka výkonného výboru SK Prostějov 1913 Martina Marková. Jednodušší bude v klubu také administrativa. „Na zimním stadionu budeme mít svou vlastní kancelář,“ vysvětlila Marková.

Rozpis všech tréninků SK najdete na tomto odkaze

 
Aktuální články
Jak vypadá funkční trénink v kondiční přípravě mladších žáků

Jistě si řada z Vás pamatuje, jak jsme jako děti, museli doma pomáhat. Rýt zahradu, sekat trávu nebo lézt po stromě a trhat třešně. Ta...

 
Kdo přišel, nelitoval aneb Ples klubu v roce 2019

Poslední dubnovou sobotu proběhl v krásných prostorách Národního domu v Prostějově druhý Společenský ples SK Prostějov 1913. Hokejoví...

 
Nové zázemí pro mládež. Město zmodernizuje zimní stadion

Na zimním stadionu v Prostějově jako by se zastavil čas. Jeho zázemí je v hrůzostrašném stavu, který vůbec neodpovídá úrovni a...

 
Kumstát: Chceme jít cestou mladých trenérů, které si vychováme
 
Klub se chystá na novou sezonu, proběhly v něm změny
 
Dva venkovní turnaje: Žáci skončili druzí, čtvrťáci čtvrtí
 
Primát ze SIDA Cupu putuje do Běloruska, Prostějov opět šestý
 
Prostějovský zimák hostí 11. ročník SIDA Cupu
 
Smejkal zvládal nemožné. Mladší žáky navíc dovedl až na vrchol
 
Ročník 2008 vybojoval na domácím turnaji stříbro
 
 
SK Prostějov 1913 - kontakt: hokej@skprostejov1913.cz RSS