Výběry SK Prostějov vyrazí na led, na stadionu už mají vlastní šatny

27.07.2017 | Petr Komárek

Posledním červencovým dnem, tedy pondělím 31. červencem, startují hráčům SK Prostějov 1913 tréninky na ledové ploše prostějovského zimního stadionu. Jednotlivé věkové kategorie na ni vyjedou pod vedením svých příslušných trenérů a realizačních týmů.

Starší žáky jako hlavní kouč povede Michal Janeček, který v SK zároveň zastává i funkci sekretáře. Jako asistenti mu budou pomáhat Filip Smejkal a Adam Wind. Stejná tři jména budou působit také u mladších žáků. Pouze s jednou podstatnou změnou – jako trenér bude na hráče dohlížet Filip Smejkal, zatímco Michal Janeček mu bude k dispozici coby asistent.

Smejkal se navíc bude angažovat i u ročníku 2008, tedy čtvrté třídy. Spolu s Radkem Vrbou budou jako asistenti stát na jedné střídačce s hlavním lodivodem Pavlem Kumstátem. Druhou a třetí třídu (ročníky 2009 a 2010) povede Jakub Krampol, jehož pomyslnýma pravýma rukama budou jeho bratr David a Otakar Kovář, respektive Martin Kužílek.

Právě on dostal v SK na starost přípravku, kde realizační tým tvoří rovněž Jiří Brančík, Patrik Liška, Otakar Kovář a bratři Krampolové. Mladé brankáře budou připravovat Dalibor Sedlář s Adamem Švachem.

„Letos už navíc máme pronajaté šatny. Hráči z kategorií starších a mladších žáků a druhé až čtvrté třídy si tak již nemusí na každý trénink nosit věci,“ přidala důležitou informaci členka výkonného výboru SK Prostějov 1913 Martina Marková. Jednodušší bude v klubu také administrativa. „Na zimním stadionu budeme mít svou vlastní kancelář,“ vysvětlila Marková.

Rozpis všech tréninků SK najdete na tomto odkaze

 
Aktuální články
SK Prostějov 1913 chce rozveselit malého Péťu

V současné době se SK Prostějov 1913 kromě kvalitní přípravy mladých hokejistů zaměřuje i na projev solidarity. Malé hokejové...

 
Páťáci zkraje dubna okusí jednodenní domácí turnaj

Turnaj na domácím stadionu čeká prostějovské hokejisty z ročníku 2008, tedy pátou třídu. Popasují se v něm s Havlíčkovým Brodem,...

 
Švédsko přineslo mladším žákům bohatý program i tři výhry

Zažili zase něco nového. Mladší žáci SK Prostějov 1913 se v první polovině února vypravili společně se svými trenéry, popřípadě...

 
V Prostějově bude pracovat nejoblíbenější trenér Slovenska
 
Na Týden hokeje dorazil i maskot Puk, vítal dvě desítky dětí
 
Čtvrťákům premiéra na celé hřiště vyšla, vyhráli turnaj v Havířově
 
Přijďte ve čtvrtek 24. ledna v 15:30 na zimák na akci Týden hokeje
 
Spánembohem – Matouš Venkrbec
 
SK Prostějov 1913 přeje všem veselé Vánoce a radostný rok 2019!
 
Králové střední Moravy! Ročník 2009 ovládl turnaj v Šumperku
 
Zápasy
 
SK Prostějov 1913 - kontakt: hokej@skprostejov1913.cz RSS