Utkání

 
4. třída: 4.tř.
 
kolo datum domácí hosté    
turnaj čt 26.8. Turnaj Uherský Ostroh SK Prostějov 1913
turnaj pá 27.8. Turnaj Uherský Ostroh SK Prostějov 1913
turnaj so 4.9. Turnaj Šumperk SK Prostějov 1913
turnaj so 11.9. MBK Vyškov SK Prostějov 1913 09:15
1. ne 26.9. SK Prostějov 1913 HK MD Šumperk 14:30
2. ne 10.10. HC Zubr Přerov SK Prostějov 1913 14:00
2. ne 10.10. HC Zubr Přerov SK Prostějov 1913 15:00
3. so 23.10. SK Prostějov 1913 HC Olomouc 11:00
3. so 23.10. SK Prostějov 1913 HC Olomouc 12:00
turnaj čt 28.10. SK Prostějov 1913 HC Olomouc 12:30
turnaj čt 28.10. MBK Vyškov SK Prostějov 1913 13:30
4. ne 7.11. HC Zubr Přerov SK Prostějov 1913 10:30
4. ne 7.11. HC Zubr Přerov SK Prostějov 1913 11:30
5. so 27.11. SK Prostějov 1913 HC Zubr Přerov B 13:30
5. so 27.11. SK Prostějov 1913 HC Orlíci Uničov 13:30
5. so 27.11. SK Prostějov 1913 HC Orlíci Uničov 14:30
5. so 27.11. SK Prostějov 1913 HC Zubr Přerov B 14:30
6. so 18.12. HC Olomouc A SK Prostějov 1913 11:15
6. so 18.12. HC Olomouc B SK Prostějov 1913 11:15
6. so 18.12. HC Olomouc A SK Prostějov 1913 12:15
6. so 18.12. HC Olomouc B SK Prostějov 1913 12:15
vánoční turnaj ne 26.12. SHKM Hodonín SK Prostějov 1913
vánoční turnaj čt 30.12. MBK Vyškov SK Prostějov 1913
7. ne 16.1. SK Prostějov 1913 HC Orlíci Uničov 12:15
7. ne 16.1. SK Prostějov 1913 HK MD Šumperk 12:15
7. ne 16.1. SK Prostějov 1913 HC Orlíci Uničov 13:15
7. ne 16.1. SK Prostějov 1913 HK MD Šumperk 13:15
8. ne 30.1. HC Zubr Přerov SK Prostějov 1913 12:15
8. ne 30.1. HC Zubr Přerov SK Prostějov 1913 12:15
8. ne 30.1. HC Zubr Přerov SK Prostějov 1913 13:10
8. ne 30.1. HC Zubr Přerov SK Prostějov 1913 13:10
9. ne 13.2. HK MD Šumperk SK Prostějov 1913 16:30
9. ne 13.2. HK MD Šumperk SK Prostějov 1913 17:30
so 19.2. HC Olomouc SK Prostějov 1913 12:30
10. so 26.2. HC Olomouc SK Prostějov 1913 17:00
10. so 26.2. HC Olomouc B SK Prostějov 1913 18:00
11. so 12.3. HC Zubr Přerov SK Prostějov 1913 13:00
11. so 12.3. HC Zubr Přerov SK Prostějov 1913 14:00
11. ne 13.3. SK Prostějov 1913 HC Olomouc 13:45
11. ne 13.3. SK Prostějov 1913 HC Orlíci Uničov 14:45
12. so 19.3. HK MD Šumperk SK Prostějov 1913 16:00
12. so 19.3. HK MD Šumperk SK Prostějov 1913 16:00
12. so 19.3. HK MD Šumperk SK Prostějov 1913 17:00
12. so 19.3. HK MD Šumperk SK Prostějov 1913 17:00
turnaj so 26.3. HK Nový Jičín SK Prostějov 1913
turnaj so 9.4. HC Uherské Hradiště SK Prostějov 1913
Rozpisy zápasů
 
2. třída:
 
zápasy 2.tř. 2020/2021 2.tř.
 
 
3. třída:
 
3.tř.
 
 
4. třída:
 
4.tř.
 
 
5. třída:
 
5.tř.
 
 
Starší žáci:
 
Mladší žáci A
 
 
9. třída:
 
Starší žáci
 
 
DOROST:
 
DOROST JUNIORI
 
 
JUNIOŘI:
 
JUNIORI
 
 
Aktuální články
Zápasy
JUNIOŘI | Pátek 30.09.2022, 18:00
SK Prostějov 1913 - HC Lvi Břeclav
 
JUNIOŘI | Neděle 02.10.2022, 14:15
SK Prostějov 1913 - Brumov-Bylnice
 
JUNIOŘI | Pátek 07.10.2022, 18:15
Orli Znojmo - SK Prostějov 1913
 
JUNIOŘI | Pátek 14.10.2022
SK Prostějov 1913 - VOLNO
 
 
SK Prostějov 1913 - kontakt: hokej@skprostejov1913.cz RSS