SponzořiSkupina RAVEN, kterou tvoří akciová společnost RAVEN s dceřinými společnostmi RAVEN CZ a. s.,
RAVEN PL Sp. z o.o. a RAVEN Hungary Kft., se svými 750 zaměstnanci v současnosti patří k
nejdůležitějším prodejcům hutního materiálu v zemích Visegrádské čtyřky. Vznik skupiny dosahující ročního
obratu 300 mil. € se váže k roku 1993. Na český trh s hutním materiálem značka RAVEN vstoupila v roce
2002 založením dceřiné společnosti RAVEN CZ a.s., se sídlem v Hradci Králové. V roce 2006 byl otevřen
velkosklad v Brně a následně, v březnu 2011, nový sklad v Ostravě. Základní filozofií skupiny RAVEN je
poskytovat zákazníkům co nejširší sortiment hutního materiálu a neustále pokračovat v budování silné
značky a pevných vztahů se svými zákazníky. Důkazem kvality poskytovaných služeb je získání několika
certifikátů nejen za zavedení a udržování integrovaného systému řízení (ve smyslu ISO - kvalita, životní
prostředí a bezpečnost práce).
KIRCHNER s.r.o.
Naše společnost sídlící v Prostějově zajišťuje kompletní dodávky rozvodů plynu, vody a topení od malých bytů až po velké výrobní haly. Nosným programem firmy KIRCHNER s.r.o.
je specializace na výstavby, rekonstrukce a modernizace kotelen, regulační techniky včetně subdodávek na klíč, dále pak všechny práce zaměřené v oblasti voda, topení, plyn a kanalizace.
Tuto činnost vykonáváme od roku 1990 a máme v této oblasti bohaté zkušenosti.AUTO-PYTELA
V roce 1998 jsme otevřeli provozovnu v Brně Tuřanech. Od roku 2007 prodáváme také vozy značky Hyundai. V listopadu 2007 jsme ve Vyškově otevřeli nový, moderní autosalon pro vozy SEAT i Hyundai. 15. 10. 2011 byla otevřena nová pobočka HYUNDAI v Prostějově. V roce 2012 získala naše firma ocenění za nejúspěšnějšího prodejce HYUNDAI u nás (Frontier dealer). 1. 7. 2016 otevřen nový autosalon s rozšířeným servisním zázemím v Prostějově o výměře 730 metrů čtverečních! K 31. 12. 2016 jsme uzavřeli pobočku v Brně Tuřanech.DT – Výhybkárna a strojírna, a. s.
Společnost DT - Výhybkárna a strojírna, a.s. je významným českým výrobcem výhybkových konstrukcí s dlouholetou tradicí a specializací na vývoj, konstrukci, výrobu, montáž a regeneraci výhybkových konstrukcí pro železniční, tramvajové a podzemní tratě. Jsme ryze prostějovskou firmou, ovšem s působností po celém světě.


Stavební firma ŠVEC
Hledáte spolehlivý tým, který vám postaví nový dům nebo zrealizuje rekonstrukci panelového bytu? Nabízíme vám kompletní stavební práce na profesionální úrovni a za rozumné ceny! V oboru stavebnictví úspěšně působíme už od roku 1996 a našich kvalitních služeb využívají zákazníci především v regionu střední a východní Moravy. Od roku 2008 nás klienti znají pod značkou Radim Švec s.r.o. Za dobu svého působení jsme v oblasti stavebnictví získali nejen cenné zkušenosti, ale i celou řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám opakovaně vracejí. Specializujeme se na stavby rodinných domů na klíč, zateplení budov (rodinné domky i velké bytové domy), nátěry fasád, kompletní rekonstrukce, demolice (včetně úklidu staveniště) a autodopravu.


3kont
-  Účetní a daňové služby kompletně on-line.
-  Účetní služby také v kombinaci se sídlem firmy v Praze nebo sídlem v US a pobočkou v CZ.
-  Podpora eshopů s provázáním do účetního SW.
-  Mzdové účetnictví s on-line distribucí výplatních pásek přes dedikovanou (vlastní) www doménu. 
-  Servis a reporting v CZ a EN.  


SIDA s. r. o.
Bezpečnostní a úklidová agentura SIDA s.r.o. vznikla v roce 1994 a za dobu svého působení se vypracovala na největšího poskytovatele služeb komerční bezpečnosti v regionu. Mezi její klienty se řadí významné průmyslové a obchodní podniky, ale i soukromé osoby. Díky kolektivu pracovníků s mnohaletou zkušeností v oboru, je firma SIDA s.r.o. schopna pokrýt potřeby zákazníka od bezpečnostního poradenství až po zajištění efektivní ochrany jeho majetku a zdraví, včetně zajištění facility managementu. Mezi stěžejní programy dodávaných služeb patří fyzická ostraha objektů, provoz pultu centralizované ochrany s vlastními zásahovými jednotkami, vzdálený kamerový dohled, úklidové služby pro průmyslové objekty, převoz finančních hotovostí a cenností, poštovní služby a kontrola dodržování léčebného režimu u dočasně práce neschopných zaměstnanců. Všechny služby je možné dodávat v režimu náhradního plnění.
LASKI, s.r.o.
Firma LASKI, s.r.o. vznikla v roce 1992 a její hlavní činností je výroba profesionální komunální techniky a prodej motorů. Mezi stěžejní výrobky patří frézy na pařezy, štěpkovače, drtiče, drážkovače a vysavače listí. Firma dále prodává slupovačky travního koberce a motory značky Kohler a Lombardini. Stroje vyrábí v České republice a vyváží např. do Austrálie, Chile, Indie, USA, Ruska, ale hlavně do více jak 40-ti zemí Evropy. Firma exportuje 90 % své produkce do zahraničí. Firma LASKI, s.r.o. patří mezi nejdůležitější firmy na Moravě a za své působení získala již řadu ocenění.
Wanzl
Firma Wanzl je největším výrobcem nákupních vozíků na světě. Firma ročně vyrobí a prodá kolem 3 milionů kusů různých typů. V současné době koncern zaměstnává na 4 000 pracovníků ve 20 pobočkách i řadě obchodních zastoupení na celém světě a 11 výrobních závodech v Německu, Francii, Číně, USA, Kanadě, Velké Británii a České republice.
Pobočka v České republice byla založena v roce 1991 a v letech 1996 – 1997 se na zelené louce staví obchodní zastoupení a sklad s halou v Hněvotíně u Olomouce, které se stalo
základem výrobního závodu.


Truhlářství Konšel
Firma Truhlářství Konšel vznikla v roce 2003. Zabýváme se zakázkovou výrobou veškerého typizovaného a atypického nábytku (tj. nábytek vyráběný přímo na míru, dle přání zákazníka). Nábytek vyrábíme jak pro domácnost, tak pro kanceláře. Dále zajišťujeme dodání a montáž interiérových dveří, dodání a montáž laminátových podlah, umožňujeme nářez materiálů na formátovací pile a olepování hran na olepovačce HOLZ-HER Sprint 1321-3. Veškerý nábytek vyrábíme z lamino materiálů od předních výrobců na trhu. Zajišťujeme také dodávku jakýchkoliv kuchyňských elektrospotřebičů, zákazník si může vybrat ze všech značek.


WhiteBear
Se značkou White Bear se můžete střetávat již od roku 1993, máme tedy více než 20 let zkušeností s výrobou sportovních dresů – hlavně hokejových – a hokejové výstroje. Naší hlavní prioritou je zakázková výroba sportovních dresů, ale i nadále se věnujeme výrobě hokejových nákrčníků, podvazků, šlí, návleků na kalhoty, štulpen a dalších výrobků pro lední hokej. Naší nabídku jsme postupem času rozšířili o další sporty, jako jsou fotbal, cyklistika, florbal,basketbal, volejbal a motokros.LACHMAN STYL s. r. o.
Základní pracovní náplní společnosti jsou dodávky stavebího charakteru, se specifickým zaměřením na vnitřní vestavby kanceláří a obchodních jednotek. Zajišťuje své činnosti včetně ingenýringu v přípravě a dokončení staveb. Vedle základní náplně provádění všech stavebních činností od prací bouracích a stavebních jsou součástí dodávek výplně stavebních otvorů, sádrokartonové konstrukce, elektroinstalace silnoproudé a slaboproudé, dodávka a montáž osvětlení, strukturovaná kabeláž, vodoinstalace, dodávka a montáž podlah, povrhové úpravy a zabezpečovací systémy.


NYPRO
Akciová společnost NYPRO hutní prodej se zabývá velkoobchodním prodejem celého základního sortimentu hutních materiálů. Sídlo firmy a jeden ze skladů se nacházejí v Malých Svatoňovicích u Trutnova. V současné době ve firmě pracuje 136 zaměstnanců na třech střediscích po ČR.
MPL TRADING, spol. s r.o.
MPL TRADING, spol. s r.o. je obchodní společnost zaměřená na prodej stavebního materiálu, specializovaná na suchou výstavbu, fasády a interiéry. Díky našim odborně školeným zaměstnancům, tuzemským i zahraničním partnerům, individuálnímu přístupu, kvalitním produktům i příznivým obchodním podmínkám jsme připraveni uspokojit potřeby zákazníků, kteří jsou pro nás na prvním místě.INSTA CZ s.r.o.
Společnost INSTA CZ s.r.o. je jednou z nejznámějších stavebních firem na Moravě. Naším hlavním krédem je pracovat pro zákazníka k jeho plné spokojenosti. 
Nabízíme široký sortiment služeb: 
- zajišťujeme budování inženýrských sítí, pozemních komunikací a vodohospodářských služeb
- rekonstruujeme veřejné plochy
- realizujeme výstavbu multifunkčních sportovišť.
Vysoký standart všech aktivit je zaručen díky odborné znalosti a dlouholeté zkušenosti v oboru. V současné době zaměstnáváme 150 pracovníků s vynikajícími schopnostmi a bohatými zkušenostmi, 
které získali při realizaci náročných staveb v minulých letech.

Laser Technology s.r.o. 
Společnost Laser Technology s.r.o. je ryze českou firmou, která byla založena v roce 2008 s cílem navázat na několikaleté zkušenosti jejich zakladatelů ve strojírenském oboru. Hlavní náplní naší společnosti je zakázková a sériová výroba přesných výpalků z plechu laserovým pálením na našich strojích TRUMPF.  Od roku 2010 naše společnost výrazně posílila strojové vybavení a postupně s růstem objemu výroby se rozšířilo i zaměření na jiná odvětví a to o ohýbání na CNC ohraňovacích lisech a zámečnickou dílnu, kde provádíme dělení materiálu, broušení, svařování, řezání ruční plazmou, montáž, kompletace výrobků aj.


Kontejnerová doprava – Ing. Cetkovský
Naší činností je kontejnerová doprava spojená s prodejem štěrků, betonu, písků a dřeva. Dále provádíme demolice s vyklízením objektů, zemní práce a kompletní stavební práce v okolí Prostějova, Konice a Vyškova.
GOLD step s. r. o.
Postupný nákup kovu (spoření do zlata) je pro naše děti naprosto klíčovým spořením. Měna na ose času ztrácí svoji hodnotu, ale zlato je nejenom uchovatel hodnoty, ale držíte ho ve svých rukou, nikoli virtuálně na svých účtech. Už bezmála 6 tisíc let si za gram zlata koupíme 4 opulentní večeře a to platí po současnost (dnes cca 1250,-kč/gr).


Řehulka, s. r. o.
Rodinná (nepřerušená) tradice od roku 1937 ve čtvrté generační řádě se specializuje na výrobu kovových a litinových dílů, pro stavbu kachlových kuchyňských sporáků a kachlových kamen. Kování - výrobky z jejich firmy se vyznačuje vysokou kvalitou ručního zpracováni ve stylu 18.století až po moderní (4 typy). Vysoká kvalita získala velký ohlas a uznání nejen na tuzemském trhu, ale i u odběratelů v Německu a Rakousku. Kachlové sporáky a kamna dokáží svým příjemným zdrojem tepla vytvořit velmi útulné prostředí domova, kam se celá rodina ráda vrací k dpočinku a získání nových fyzických a psychických sil. Spolupracujeme s několika desítkami kamnářských firem po celé republice u kterých garantujeme vysoké profesionální provedení - realizaci stavby. Po oznámení místa stavby Vás odkážeme na nejbližšího kamnářského mistra a současně doporučíme i vhodného dodavatele - výrobce kachlů.


Lumidée s. r. o.
Společnost Lumidée je progresivní společnost, která již řadu let poskytuje profesionální služby v oblasti osvětlení. Lumidée zpracovává projekty osvětlení, do kterých dodává svítidla nejprestižnějších evropských i domácích výrobců.Petr Dolák
Naše firma zajišťuje přepravu zboží od 1-26,000Kg. Specializujeme se na mezinárodní přepravu vlastním vozovým parkem čítající 42 vozidel. Zajišťujeme veškeré celní formality, komunikaci s dispečinkem non-stop, skladování v našem areálu, pojištění nákladu.
Galva s.r.o.
Společnost Galva s. r. o. se sídlem v Držovicích a pobočným závodem v Olomouci byla založena r. 1992 s cílem poskytovat služby v oblasti povrchových úprav.
Hlavní aktivity představují galvanické zinkování a fosfátování. Společnost využívá moderní technologie a vnitropodnikové procesy tak, aby byly naplněny normy ISO 9001:2008, které jsou pravidelně revidovány. V r. 2015 získala Galva s. r. o. integrační povolení IPPC dle zákona 76/2002 Sb. o posuzování vlivu na životní prostředí.
Firma zaměstnává přibližně 50 zaměstnanců včetně vysoce kvalifikovaných odborníků. Díky dobré spolupráci byly uskutečněny tři projekty podporované EU, které přinesly možnost zefektivnit výrobu, zavést originální řešení úspor energií a zejména zmodernizovat technologii povrchových úprav. Významnými zákazníky jsou dodavatelé do automobilového průmyslu.
Michal Dlouhý
Naše firma se zabývá prodejem zboží pro les, zahradu, volný čas a hraček pro děti světoznámé firmy Stihl a Viking. Našim zákazníkům nabízíme zázemí kamenné prodejny a eshopu.  U našich dodavatelů pravidelně absolvujeme školení ohledně techniky, vhodnosti použití, předprodejního servisu a následného servisu opravného. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo v našem servisním středisku, nebo ve spolupráci se smluvními partnery po celém území ČR. Naší kompletní nabídku sortimentu si můžete prohlédnout na eshopu www.e-les.cz  kde při zakoupení zboží podpoříte klub SK PROSTĚJOV 1913  ve výši 4% z prodejní ceny zboží. Návod jak zboží objednat najdete na linku http://www.e-les.cz/


Pneuservis Florýk s.r.o
Pneuservis Florýk s.r.o. je od roku 1994 dealer společnosti ContiTrade Services ( bývalá Barum Continental s.r.o.) a dlouholetým obchodním partnerem Michelin Group. Jsme autorizovaným prodejcem pneumatik, ocelových a alu disků, náhradních dílů na všechny značky a typy vozidel. Sídlíme v Prostějově a naše služby provádíme na dvou provozovnách – Kralická 3 a Dolní 93. Máme zkušenosti v oboru již od roku 1994. Zabýváme se prodejem a servisem všech typů a kategorií pneumatik - osobní, VAN, 4x4, nákladní, zemědělské, motocyklové či speciální a to všech významných světových výrobců a máme několik tisíc pneumatik a disků stále skladem. Samozřejmostí jsou opravy pneumatik, servis a opravy autoklimatizací, opravy alu disků či diagnostiku řídích jednotek motorů a kromě pneuservisu také veškeré mechanické autoservisní práce. Nabízíme dlouholeté zkušenosti v oboru a špičkové technické vybavení.


FERAMU s.r.o.
Počátek společnosti FERAMU spadá do první čtvrtiny roku 2016. Vznikla oddělením činnosti CNC obrábění od společnosti Laser Technology s.r.o., podniku, který si již řadu let drží vysokou úroveň služeb v oblasti kovovýroby. Strojní obrábění je nejrozsáhlejší částí strojírenské výroby a jeho vývoj v oblasti výrobních strojů je z velké části dán využitím výpočetní techniky. Jako pružná, technologicky velmi dobře vybavená výrobní společnost držíme s tímto vývojem krok a proto svým zákazníkům nabízíme zpracování zakázky na nových a moderních CNC obráběcích strojích, které jsou schopny vyrábět jak malé, tak střední i velké série. Oproti klasickým obráběcím technologiím poskytujeme nesrovnatelnou produktivitu a přesnost výroby za výborné ceny. Ve výrobních prostorách naší společnosti nabízíme služby v oblasti CNC obrábění ocelí (třídy 11, 12, 14, 15), nerezových ocelí (třídy 17), nástrojových ocelí (třídy 19), mosazi, duralu, hliníku, mědi a plastů.


2MAX, s.r.o.
Společnost 2MAX, s.r.o. byla založena v roce 1998 se zaměřením na montáže slaboproudých systémů. Naší doménou je instalace satelitů, dvb-t antén, dodáváme kamerové systémy CCTV, EZS - zabezpečovací systémy, EPS - požární systémy, ozvučovací systémy, datové rozvody, zajišťujeme DVB-T příjem, datové přenosy a mnohé další. V roce 2004 se firma, v rámci diverzifikace podnikání, rozhodla rozšířit svoji činnost o dřevovýrobu, přesněji o o výrobu spárovkových desek, resp. spárovek. Spárovku úspěšně obchodujeme od roku 2005 nejenom v rámci České republiky, ale především v zemích západní Evropy, zejména ve Skandinávii.
HOFA - HOFMAN s.r.o.
Firma HOFA - HOFMAN s.r.o. vznikla v roce 2009 jako právnický subjekt namísto fyzické osoby Petr Hofman. Na začátku své existence (psal se rok 1990) se zabývala výhradně kamionovou přepravou. Od roku 1996 jsme se začali zaměřovat na nákup a prodej nákladních vozidel, který se postupně rozšířil o nabídku stavební a zemědělské techniky. V současnosti se jedná o jeden z hlavních oborů společnosti. Od roku 2004 provozujeme kontejnerovou přepravu. Postupem času jsme investovali do koupě nemovitostí, čímž se naše činnost rozšířila o pronájem nebytových prostor, zpevněných ploch a skladů. Od roku 2005 se naše firma začala zabývat ekologickou likvidací vozidel. V neposlední řadě se začínáme pohybovat v oblasti výkupu kovového odpadu od firem a společností.


HOLPLAST, s. r. o.
Výroba plastových výlisků určených pro automobilový průmysl,výroba přístrojových svorkovnic.


Mobil4u
Prodej nových, použitých telefonů a příslušenství. Servis a výkup mobilních telefonů.Najdete nás v Prostějově: Arkada, Albert, Zlatá brána a Penny market.MICOS TELCOM
Firma s již více než dvaceti pěti letou tradicí a mnoha obory činností, zvláště pak v oblastech telekomunikační a výpočetní techniky.RAVEN
Skupina RAVEN, kterou tvoří akciová společnost RAVEN a.s., s dceřinými společnostmi RAVEN CZ a.s., RAVEN PL Sp. z o. o. a RAVEN Hungary Kft., se svými 720 zaměstnanci v současnosti patří k nejdůležitějším prodejcům hutního materiálu v zemích Visegrádské čtyřky.

Zápasy
JUNIOŘI | Pátek 30.09.2022, 18:00
SK Prostějov 1913 - HC Lvi Břeclav
 
JUNIOŘI | Neděle 02.10.2022, 14:15
SK Prostějov 1913 - Brumov-Bylnice
 
JUNIOŘI | Pátek 07.10.2022, 18:15
Orli Znojmo - SK Prostějov 1913
 
JUNIOŘI | Pátek 14.10.2022
SK Prostějov 1913 - VOLNO
 
 
SK Prostějov 1913 - kontakt: hokej@skprostejov1913.cz RSS